Kontakteeru

Maailmad

Naistemaailm

Mehed ostavad, naised ostlevad!

Tehnoloogia areneb, inimesed muutuvad, kuid NAINE kui bränd püsib stabiilsena. Naine teab, et hästi õnnestunud riietus aitab domineerida iga elusituatsiooni.

Disain ja detailid, lihtsus või luksus, uusim või unikaalne – Saaremaa Kaubamaja naistemaailmast saad soetada kõik vajaliku, et elule julgelt silma vaadata.

Meestemaailm

Härrasmeeste arusaam ideaalsest riietusest on enamasti individuaalne, kuid ostusoorituskiirus on keskmiselt sama.

Kindla sooviga kaubanduskeskust väisava kliendi meeleheaks oleme loonud selgelt piiritletud osakonna, kus leidub valikuid igale maitsele.

Kestvad materjalid, moodsad lõiked, aegumatud värvitoonid ning sobivad aksessuaarid. Saaremaa Kaubamaja Meestemaailm – tasuv investeering!

Lastemaailm

Olgu tegu vastsündinu või eelteismelisega, nende sõbrakeste riietamine on meistriklass omaette ja seda aastaringselt. Lõbusaks läheb tihti juba alates teisest eluaastast, kui mängu astuvad isiklikud eelistused ja moetunnetus.

Lastemaailmast leiad stiilsed, vastupidavad ning funktsionaalsed rõivakollektsioonid, jalatsid ning aksessuaarid. Pisikesi pilke püüavad värvikirevad raamatud ja lemmikud mänguasjad.

Väsinud jalad ja ülevoolavad emotsioonid saab kontrolli alla lastemaailma paigutatud mängunurgas.

Ilumaailm

Muuda rutiin rituaaliks, pane pead pöörduma ja suud lahti ununema!

Ilumaailmast leiad peidetud aardeid, uusimaid trende ja unustamatuid klassikuid. Siin sünnivad tähtsad iluotsused.

Esindatud on professionaalsed ilutooted igale maitsele ja ressursile. Tervitused iluentusiastidele!

Kodumaailm

Elamispinna muudab koduks personaalne puudutus. Visuaalne sümbioos, õdus ja stiilne atmosfäär ning iseloomuga esemed loovad kordumatu kodutunde.

Kodumaailma ruumikalt poodlemisalalt leiab moodsat kodutehnikat, pilkupüüdvaid köögitarbeid, aktsenti lisavat kodudekoori, mugavusesemeid ning hulganisti praktilisi kingiideid.

Toidumaailm

Toit on enamat kui lihtsalt kütus – see on kultuur, kodu ja mälestused, sotsiaalsed suhted ning veel palju muud.

Toidumaailma põhjamaiselt lihtne kontseptsioon ning kliendisõbralik ostukeskkond kõnetab külastajat. Avaral pinnal on eksponeeritud rikkalik kaubavalik, võttes arvesse klientide erinevaid ootuseid.

Vilunud pagarite käte all valmib kohapeal ka värske leib ning sooja leiva lõhn tervitab iga sisenejat, luues emotsioone.

Me töötame muretu ja personaalse kliendikogemuse nimel.