Kontakteeru

Keskusest

Saaremaa Kaubamaja keskus – lõimitud saare vaib ja moodne ostuelamus!

Saaremaa Tarbijate Ühistule kuuluv Saaremaa Kaubamaja on kohalikke, suvitajaid ja ulgusaarlasi rõõmustanud juba pool sajandit. Voolab siis saarlastes viikingite verd, või on hoopis viikingites osake saarlast, see on veel lahendamata pusle.

Kindel on aga see, et esmakordselt aastal 1968 oma uksed avanud Saaremaa Kaubamaja väljus oma hiljutisest uuenduskuurist põhjamaise elegantsiga. Rõhk asetati lihtsusele ja funktsionaalsusele. Skandinaavia stiilis puhtad jooned ja valgusküllane avarus tervitavad külastajaid läbi kolme korruse.

puuviljad saaremaa kaubamaja

1. korrus

Avakorrusel on end sisse seadnud meie stiilne ja avar Toidumaailm. Ole sa toidugurmaan, kiiret kohvipausi vajav ärimees või sai kassil värske kala otsa – otsitu leiad siit.

Lisaks Toidumaailmale toimetavad keskuse esimesel korrusel meie head partnerid Coop Pank, Mobifix, Telia, SEB pank, Südameapteek ja Ruudi Lemmikloomapood.

2. korrus

Teine korrus on koduks Laste-, Naiste-, Meeste-, Ilu- ja Kodumaailmale. Siingi valitseb läbivalt praktilisus ja hubane interjöör. Mõnusa puhkepausi saab teha modernselt minimalistlikus ja veidi salapärase atmosfääriga kohvikus, mille avaratest akendest avanev vaade on elamus omaette.

3. korrus

Hoone kolmandal korrusel tegutseb ilusalong Veetlev Leedi.

parking (1)

Oled tulemas autoga?

Autoga tulijate tarvis on meil tasuline Carsleep parkimisala, kus kohti 70 sõidukile. Esimesed 1,5 tundi on külastajale tasuta, tingimusel, et parkimist on alustatud parkimiskioskis või M-parkimisega.

Brändid meie Kaubamajas

Global Partners
Global Partners