Saaremaa Kaubamaja

Saaremaa Kaubamaja teisel korrusel on nüüd võimalik tutvuda kvaliteetse mööbliga. Kaubamaja koostööpartner pehme mööbli osas on kodumaine mööblitootja Rave Mööbel OÜ.

Rave Mööbel on Eesti pehme mööbli, voodite ja madratsite tootja aastast 1992. Rave mööbli puhul on hinna ja kvaliteedi suhe igati paigas. Ettevõtte kodulehelt www.ravemoobel.ee.

Lisaks tootenäidistele võib kataloogist välja valida just endale sobiliku mööblieseme. Näiteks hetkel pakutava mooduldiivani saab ostja ise kokku lappida just nii, nagu talle endale meeldib ja elamise ruumiplaan võimaldab: ühese, kahese või kolmesena. Kellele meeldib pehmem, kellele jäigem variant, kellele midagi vahepealset, ka seda saab ostja ise valida. Nagu ka meelepärase kanga, jalad, pea-, käe- ja seljatoed.

5. ja 6. juunil toimuski esimene infopäev kõikidele mööblihuvilisistele. Mõnusa ülevaate saab infopäevast läbi pildigalerii või video.

Lisaks saab Saaremaa Kaubamajast diivani kõrvale tellida ka muud mööblit Taani, Saksa ja Poola tootjatelt. Ja on saadaval mustmiljon sisustusvidinat.

Et kodus oleks mõnus!

Ostukorv

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

X