Saaremaa Kaubamaja

Väärikas Saaremaa Kaubamaja hoone Kuressaare kesklinnas tundub hetkel olevat kevadunes. Hommikud, mida Raekoja tänaval saadab tavapäraselt argipäeva sagin, on muutunud vaikseks ja mõnusalt unelevaks.
Meie töötajatel on tööpäev. Mitte küll tavapärane, kuid sama põnev ja hoiab tegevuses keerulisel ajal. Võtame kaupa vastu, sisestame tooted e-poodi, vastame klientide rohketele küsimustele, mis saabuvad nii telefonitsi, meilitsi kui läbi Messengeri, täidame saabunud tellimusi, täiendame ning arendame e-poe keskkonda.
Meie klienditeenindaja Signe, nagu enamus meie töötajaid, on olukorraga hästi kohanenud – õppis lennult ära e-poega kaasneva arvutitöö ning tooteid tundva spetsialistina täidab ta tellimusi lausa tantsusaamul. Avatud suhtlejana tunneb Signe enim puudust klientidest, kellega igapäevaselt kohtuda ning suhelda. Peagi, peagi…
Tutvu meie e-poe valikuga www.saaremaakaubamaja.ee lehel. Kauba saad tellida nii lähimasse pakiautomaati kui saad ise tellimusele järele tulla kaubamaja parklasse. Kohtumiseni e-poes!

🎥Pilleli ja Hannes. Aitäh!

Ostukorv

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

X