Saaremaa Kaubamaja

La Millou

La Millou tähendab ilus olemist, värvikust, turvalisust ja kaitstust. 

La Millou tooted ei kujuta endast mingit ohtu beebi tervisele, luues sõbraliku keskkonna kasvamiseks. Kasutatavad materjalid vastavad kõigile ohutusnormidele ja neil on OEKO-TEX 100 CLASS I sertifikaat – see tähendab, et need vastavad beebi- ja imikutoodete nõuetele.

I KLASS kinnitab, et formaldehüüdi sisaldus tootes on tervisele kahjutu; see aine on beebi sissehingamisel või kokkupuutel nahaga eriti ohtlik.

Kangad on vastupidavad, kuid pehmed; värvid on erksad ja püsivad kaua tänu ainulaadsele ja ohutule Oeko-Tex 100 sertifikaadiga trükimeetodile. Ka kasutatavad niidid on Oeko-Tex 100 sertifikaadiga. Veekindel plastkangas ja muud lisavarustuses kasutatavad plastmaterjalid ei sisalda ftalaate ega BPA-d.

La Millou tooted on ohutu disainiga. Näiteks on lukuga suletud magamiskotid disainitud nii, et tõmbluku korpus on täielikult peidetud ega sisalda väljaulatuvaid osi. Täide on õmmeldud tekkidesse, patjadesse ja muudesse toodetesse, mis tähendab, et neid saab pesta nii tihti kui vaja, et need oleksid puhtad ja värsked. 

Kõik La Millou tooted on loodud Poolas ja enamik neist on ka seal toodetud. Paljud tooted on õmmeldud käsitsi.

Vaata La Millou tooteid meie e-poes siit

Ostukorv

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

X