Saaremaa Kaubamaja

Vero Moda on naiste rõivaste bränd Saaremaa Kaubamajas, mis kuulub Taani firma Bestseller brändiportfelli. Taanlased on öelnud, et Vero Moda on mõeldud NOORTELE naistele, kes janunevad uute trendide ja stiilsuse järele. Kuna meie, eestlased, teame, et vanus on ainult number, siis sobib Vero Moda KÕIKIDELE naistele, kes armastavad uusi moesuundi, alati julgeid värve ja muidugi head istuvust!

Inspiratsiooni Vero Moda kollektsiooni loomiseks saadakse maailma trendide ennustajatelt, moemessidelt, globaalsetelt lavadelt ja seda kõike „segatakse“ tarbijate nõudlusega, et muuta see kõikjal kantavaks.

Liisi moeseeria sai kokku pandud kõigest 10 esemega, aga kõiki neid omavahel oskuslikult miksides saab tekitada erinevaid rõivakomplekte, mis sobivad väga erinevates oludes.

Kõikide rõivasettide keskmes on musta-valgetriibuline jakk, mis meie kliimas on suvel hädavajalik, aga samas on suviselt ¾ varrukatega. Teda on hea peale visata  kõiki värvi riietele. Liisi on  kasutanud  jakikest koos nii helesinise topi ja valgete puuvillapükstega, kui ka mõnusa midipikkuses trikotaažseelikuga. Värvilaigu annab meie seerias kindlasti see erk päikesekollane, mis omakorda lööb särama nii slim lõikega ülimugavad ja ülistrechid teksad kui ka linase looki jätvad sinise-valgetriibulised püksid. Samast, tegelikult siis 100% puuvillakangast on ka olemas kleit, mis just sobilik mõneks suviseks piknikuks või „rahulikumaks“ spordihetkeks.  Kindlasti ei puudu Liisi moevalikust üks ilus  kleit, mis oma rahuliku pastelltoonides lillemustri ja kimonolõike juures jääb suviselt lihtsaks, aga elegantseks kõikjal. 😊

Ostukorv

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

X