Saaremaa Kaubamaja

September, 2020

17Septh:00h:00Õhtu Ilmar Raagiga

Rohkem

Event Details

Neljapäeval, 17. septembril veedame meeldiva õhtu Ilmar Raagi seltsis. Õhtu viib läbi Tõnis Kipper.
Kuressaares sündinud ja Kingissepa 2. Keskkoolis õppinud Raag on eesti esseist, filmistsenarist ja -režissöör ning televisioonitegelane.
Töötanud on ta Eesti päevalehtede Rahva Hääl ja Eesti Päevaleht Pariisi korrespondendi ning Eesti Televisiooni filmiuudiste saate “Ffriik” ja Kuku Raadio saate “Raadio Ffriik” saatejuhina. Aastatel 2002–2005 oli ta Eesti Televisiooni peadirektor.
2016. aasta lahkus ta Vabariigi Valitsuse strateegilise kommunikatsiooni nõuniku ametist, et suunduda kaitseväe missioonile ÜRO rahuvalve vägede koosseisus Malisse.Ta on reservohvitser ja Kaitseliidu liige. Lisaks on ta Valgetähe IV klassi teenetemärgi omanik.
Tuleb taas üks mõnus vestlusõhtu!
Pääse hinnaga 17€ sisaldab salatit, majakooki, kohvi (tee) ja pokaali veini (mahla). Broneerides neljase laua on pilet -10% soodsam!
Pääsmed müügil Saaremaa Kaubamaja infoletis.
NB! Boonusena lisandub võimalus enne üritust ostelda Kaubamaja 2. korrusel ja ilumaailmas. Sel õhtul on kõik tavahinnaga kaubad -20% soodsamad!
Sissepääs alates kell 19:15 Kaubamaja Raekoja tänava poolsest uksest.
Kohtumiseni!
PS! Kui sul on kevadel ära jäänud ürituse tõttu pilet kasutamata, saad seda kasutada järgmistel vabalt valitud Kiiktoolijuttudel. Palun anna meile sellest märku!

Time

(Neljapäev) h:00 - h:00

Shopping cart

0

Ostukorvis ei ole tooteid.

X